Laura Breszka

Aktorka telewizyjna, teatralna i dubbingowa. Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Znana jest z takich produkcji jak: „Bejbi blues”, „Wataha”, „Ja to mam szczęście”, „Singielka”, „Pensjonat nad rozlewiskiem”, „Cisza nad rozlewiskiem” i „Na wspólnej”. Występuje także w programie satyrycznym Saturday Night Live Polska. Lektorka licznych audiobooków wydawanych w serii Audioteki. Współpracuje także z teatrami, w warszawskim Teatrze Capitol gra w spektaklu „Cud”. Aktorka od lat zajmuje się również fotografią portretową. Autorka wystawy „2×LB: Lech Bator & Laura Breszka”, razem z cenionym malarzem młodego pokolenia Lechem Batorem.

Robert Jaworski

Zajmuje się fotografią portretową, reportażową oraz obsługą fotograficzną planów filmowych. Ważną tematyką w jego twórczości jest obserwacja codziennego miejskiego życia. Autor fotosów między innymi do filmów „Cicha noc”, „Zabawa, zabawa”, „53 wojny” i „7 uczuć”. Przed jego obiektywem stawali między innymi: Anna Maria Jopek, Tomasz Kot, Łukasz Simlat, Robert Więckiewicz, Andrzej Seweryn i Michał Żebrowski.

Mateusz Nasternak

Rocznik ’77, pochodzi z Sopotu, mieszka i pracuje na warszawskim Mokotowie. Fotografuje głównie artystów, aktorów i muzyków, a po godzinach znajomych (najczęściej, gdy się tego nie spodziewają). Lubi portrety, bo jak mówi „lubi się gapić na ludzi”. Ma na koncie zarówno niszowe projekty artystyczne, jak i komercyjne kampanie reklamowe. Jest współzałożycielem Jasna Sprawa Studio i posiadaczem niesfornej bigielki „Luby”.

Tomek Tyndyk

Aktor teatralny i filmowy, absolwent łódzkiej Filmówki. Od 2005 roku należy do zespołu TR Warszawa. Wystąpił m.in. w spektaklach Krzysztofa Warlikowskiego „Oczyszczeni”, „Dybuk”, „Anioły w Ameryce”, Grzegorza Jarzyny: „Macbeth”, „Giovanni”, „Druga kobieta”, „René Pollescha Ragazzo dell’Europa”, „Jackson Pollesch”, „Kalifornia/Grace Slick”, a także w „Mieście snu” w reż. Krystiana Lupy, „Holzwege” w reż. Katarzyny Kalwat i „Robercie Roburze” w reż. Krzysztofa Garbaczewskiego, oraz w filmach „Świnki” Roberta Glińskiego, „Sekret” Przemysława Wojcieszka i „Zjednoczone stany miłości” Tomasza Wasilewskiego. Student Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie. Swoje fotografie publikował w wielu magazynach. Finalista II edycji Konkursu Fotografii Teatralnej, organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Jego prace były prezentowane na wystawach zbiorowych i indywidualnych, m.in. na PraguePhoto i Miesiącu Fotografii w Bratysławie, w TR Warszawa i Galerii Miejsce przy Miejscu / BWA we Wrocławiu.

Jarosław Zysnarski

Zarządzający projektem INFODORADCA+, wcześniej zaangażowany w duże projekty dotyczące kwalifikacji oraz kompetencji zawodowych, realizowane na rzecz resortu pracy. Doświadczony konsultant oraz wykładowca, autor licznych publikacji i podręczników. Interesuje się fotografią, często – acz bez spektakularnych efektów – sam ogląda świat przez obiektyw aparatu fotograficznego.